VELİ-OKUL İLETİŞİMİ

Velilerimizin bilgilenmeleri, düşünce ve fikirlerini yönetime iletebilmeleri amacıyla hafta içi her gün yöneticiler ile görüşme imkanları vardır. Olağanüstü durumlar dışında velilerimiz görüşme taleplerini idareye ileterek ilgili yöneticiden randevu almaları görüşmenin niteliğini daha da yükseltecektir. Aynı zamanda öğretmenlerimiz gün sonunda çocukların günlük iletişim defterlerini doldurarak çocuğun hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Öğretmen ve veli arasındaki iletişim de bu sayede düzenli bir şekilde sağlanır. Defterin alt kısmandaki veli notu kısmına da çocuğunuz ile ilgili iletmek istediğiniz notları yazıp öğretmenine iletebilirsiniz.

Okulumuzun yıl içerisinde düzenlemiş olduğu Veli toplantıları öğretmen ve velilerimizin tanışması, öğretim yılı içerisinde her ders düzeyinde hedeflerimiz, ölçme-değerlendirme yaklaşımlarımız ve uygulamalarımız ile ilgili velilerimizi bilgilendirilmesidir.

veli

Velilerimizden,okul yönetimi tarafından  iletilen her yazıyı dikkatle okumaları, gerekli durumlarda çocuklarımızla paylaşmaları beklenir. Okula geri dönüşü istenen yazıların, belirtilen tarihte okula geri gönderilmemesi, bu bilgilerin değerlendirmeye alınmasını engellemektedir. Velilerimizin duyarlı yaklaşımları bu engeli ortadan kaldıracaktır.